Roku 2016 sme sa stali autorizovaným predajcom a servisných strediskom spoločnoti

Exalogic, s.r.o. pre program OBERON - Agenda firmy.

Program si môžete bezplatne stiahnuť a vyskúšať

"STIAHNUŤ TU"

Pre viac informácií k programu OBERON volajte 0948 518 720

 

 

Účtovníctvo

Systém OBERON Vám ponúkne presne to, čo potrebujete - jednoduchosť, prehľadnosť, rýchlosť. Účtovanie nebolo nikdy predtým také jednoduché a to nemusíte byť ani zdatný účtovník - podvojné a jednoduché účtovníctvo, exporty údajov pre Finančnú správu, komunikácia s bankami, integrácia s ostatnými modulmi ...

 
 

Skladová evidencia

Modul Sklad obsahuje všetky evidencie potrebné pre vedenie skladu (skladového hospodárstva, MTZ). Rozšírená cenotvorba, varianty, výrobné čísla, komunikácia s internetovým obchodom a množstvo ďalších zaujímavých možností robí z tejto evidencie skutočne profesionálne riešenie.

Pokladnica OBERON

Vytvorte z Vášho počítača plnohodnotnú registračnú pokladnicu. Môžete pripojiť veľký sortiment fiškálnych modulov, pokladničných tlačiarní, displejov a množstvo ďalších prídavných zariadení. Pokladnica OBERON pozná veľkoobchodný, maloobchodný, reštauračný režim, prípadne špeciálne režimy činnosti ako je fast-food.

 

 

CRM a registratúra

Systém riadenia vzťahov so zákazníkmi (CRM) ako aj mnohé vnútrofiremné procesy už nemusia byť nočnou morou. Mať poriadok v týchto veciach zvyšuje výkonnosť firmy, zlepšuje kontrolu nad zamestnancami a prináša úsporu času pri sledovaní obchodných prípadov, či pracovných úloh.

Hotelová recepcia

Modul prináša všetky bežné agendy, ako sú evidencia rezervácií, vedenie domovej knihy, rezervácií priestorov a športových potrieb, povinné hlásenia vízových cudzincov, on-line rezervácie a to len za zlomok ceny veľkých hotelových systémov.

 

 

Mzdy a personalistika

Z balíka systému OBERON je ten najjednoduchší nástroj na spracovanie miezd aký vôbec existuje. Spracovanie miezd v malej firme Vám mesačne zaberie len niekoľko minút.

Evidencia vozidiel

Táto evidencia Vám pomôže splniť zákonnú povinnosť s vykázaním uskutočnených jázd. Okrem toho získate prehľad o dopravných výkonoch vozidiel vo firme.

 

 

Mobilné riešenia

Ak chcete mať aktuálne informácie vždy a všade, používajte manažérsky nástroj OBERON Web. Nadstavbová webová aplikácia poskytuje v grafickej podobe informácie ako napr. aktuálne stavy zásob, tržby v pokladniciach, stavy zásob, neuhradené faktúry, obsadenosť hotela a množstvo ďalších zaujímavých údajov.

 

 

 

 

Prevádzkovateľom tejto stránky je spoločnosť:



Adresa predajne:

ENTER SK, s.r.o. Hviezdoslavova 1407/1 

066 01 Humenné 


IČO: 

45242461


IČ DPH: 

SK2022910417


č.u. SLSP: 

0464156804/0900


Pondelok - Piatok : 

 8:30 - 17:00


Sobota : 

9:30 - 12:00


Nedeľa : 

Zatvorené

OBCHOD


0948 05 04 09 


obchod@entersk.eu


ENTERSK-obchod

SERVIS


0948 518 732


servis@entersk.eu 


ENTERSK-servis

Doležité informácie: Reklamačný poriadok, Všeobecné obchodné podmienky, Ochrana osobných údajov


Copyright © 2009-2012 ENTER SK, s.r.o . Všetky práva vyhradené. Created by MAKAM, s.r.o.. Test internetu, MS Product Activation, Vzdialená pomoc TEAMVIEWER, TEAMVIEWER-ENTER.